Vzkaz pro Mourka

27. února 2016

Někdy jsem to tu už viděla, tak jsem se rozhodla, že udělám taky vzkaz do nebíčka.

Ahoj Mourku,
moc nám všem chybíš, ale my věříme, že ti je v nebíčku krásně. Pamatuješ si, jak sis jako malý hrál s tou modrou hebkou mašličkou? Já jí nedávno našla pod postelí úplně v rohu. Hned jsem si na tebe vzpomněla, byla jsem šťastná a zároveň smutná, protože mě navštívily všechny ty veselé vzpomínky, ale bylo mi smutno, že už tu nejsi, i když jsme se moc dlouho neznali.
Já tě mám ráda a z celého srdce ti přeji krásný, příjemný nový život, který si určitě užiješ. Nemáš tady na Micinách profil, protože si záhadný kocourek a o tobě jsem moc věcí nevěděla (vlastně nevím). Jediný, co mi stejně stačí, to že tě mám moc ráda, nikdy tě neztratím, protože v srdci mi zůstaneš napořád.
Zrovna včera jsem prohledávala krabici starých fotek a sešitů, kde jsem hledala jeden sešit. Našla jsem, ale tvoji fotku, bylo už hodně pozdě, tak jsem šla spát a spala jsem vedle tebe, vedle tvojí fotky. To sice nevím, ale určitě jsem usnula s úsměvem na tváři.
Teď se mi před očima mihl ten okamžik, když jsme si tě z útulku vybrali, přesně tebe.
Doufám, že se ti u nás doma líbilo a já ti přeji krásný nový život.

Prosím, neberte tohle jako kopírování, mě se to jen zalíbilo a chci napsat Mourkovi, já věřím, že se to k němu dostane. Pokud jste se dočetli až sem, děkuji, ale nemuseli jste, protože jediný v co teď budu věřit a doufat, že si to Mourek přečte nebo se o tom dopise alespoň dozví. Jsem veliký kočkomil a proto tomu vlastně věřím.
Přeju všem krásný den, plný vzpomínek na cokoliv, případně na vaše kočičky.

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?