Vzpomínka na kamarádku

16. srpna 2010

Už to bude 3 roky co odešla do psího nebíčka moje 15,5letá nejmilejší psí kamarádka Ajka - dalmatinka. Dostala jsem ji od hodných lidí když jí bylo 4 a půl. Nechtěli se jí zbavit, ale dcera majitelky byla alergická na psí chlupy. Byl to ten nejkrásnější dárek jaký jsem kdy dostala. Byla krásná, vychovaná, milá a opravdu nejlepší kamarádka. Skamarádily jsme se hned a stala se z nás nerozlučná dvojka.

 

Když jsem se někde objevila bez ní, ptali se mně známí kde mám psa. Okolní zalesněné kopce nás denně vítaly na dlouhých procházkách a já jsem při nich zapomínala na starosti z práce. Mimo to mi procházky pomohly zhubnout a zlepšit fyzičku. Její hlaďoučká srst působila na pocuchané nervy lépe, než kdejaký lék. Moje Ajunka vyvrátila všechny skazky o tom, že dalmatíni jsou hloupí psi. Byla prostě skvělá! Věřím, že si tam ve psím nebíčku hraje se všemi svými kamarády, panička na ní stále vzpomíná. A nic na tom nezmění ani další můj pejsek, tentokrát westička. Každá je jiná!

Obrázek bohužel nemám, neměla jsem ještě Digi foťák.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?