.Vzpomínka na to jak sem chytala kačeny … Pokračovací vyprávění druhý … i když vlastně dočista první …

6. září 2010

Tak teď už vážně štěknu … jak to bylo s tím mým rácháním … jak sem se onehdá dušovala … a pak se zaštěkecala o tom a onom … ale hlavně vám musím štěknout … jak můžeme dopadnout … když neposloucháme ty svý pajďuláky ... natož pak … když si myslíme … jak je pěěěkně přečuču.

Je to už hóóódně dávno … byl leden 2008 … a já nebyla ani půlroční štěndo.

 

No … už mockrát sem tu napráskala … že moje velitelka a vrchní dresink je pajďule Henrietta … se kterou se máme tůůůze rády … A ta má … krom jinejch kválíků … dvojčatovou ségru Andrejku … a obě bydlí ve stejném domě … tak si pište … že tu po sobě prskaj … jak dva kocouři na námluvách.

 

Jednou … když mrzlo jen praštělo … si mě Andrejka chtěla vypůjčit … že prej půjde s kamarádkama z práce a s jejich dětičkama bruslit … a se mnou prej bude větší sranda … Sem totiž miláčkem celé rodiny … a že těch našich domácích kválíků je hafo … tak se takhle o mně doma všichni přetahujou.

 

Měli jsme jet na takovou velikou přehradu v Praze … kde se v létě koupe a v zimě bruslí.

 

Teda pajďa mě moc půjčovat nechce … ona je na mě dost zafixlovaná … div se ke mně nepřilepí syndetikónem … ale Andrejka se nedala a pajďuli ukecala … tak mě aspoň nastrkala do teplounkýho svetříku … tfůůůj … a ještě ji zaúkolovala na cestu … aby se o mě pořádně starala … abych prej neměla žízeň … aby mi nebyla zima … a tak … a my teda hurá na Hosťák.

 

No dětičky byly nadšený a byla fakt tůůůze veliká sranda … Ale to jen do momentu … než sem zahlídla kousek dál od břehu plavat kačeny … A běhat za ptactvem … to já šíííleně miluju … to mi snad taky dycinky narostou nějaká křídla … přestávám všechno kolem sebe kontrolírovat … nevidim … neušim … a LETÍÍÍM …

 

No a právě teď ta chvíle nastala … ještě sem se v tom kvaltu za Andrejkou pootočila … a smála sem se přitom … jejda … mě čekala legrace …

 

A PAK TO PŘIŠLO … já šups na led … pótvora kačena frnk … a já chytla děěěsnýho kluzáka … A potom moje oušenko jen tak lehce zaslechlo … chrup … chrup … a já ztrácím tu studenou klouzavou podložku pod ťapkama … a božíčku … já už zase letím … letím černou dírou … prásk … LEDOVÁ VODA … OČI MI VYSKAKOVALY Z ĎOLÍKŮ ZIMOU A HRŮZOU … a já pila … a hrabala … a hrabala … a pila … ale vyškrábat se ven … na tu klouzavou podložku … co mě tak zradila … ne a ne … no bylo mi něco přes pět měsíců … zkrátka psí mimčo.

 

V tom už běžela Andrejka … a hurá na ten tenkej křupavej led … Všichni na ni volali … lehni si … ale ona běžela dál a lehla si teprve kousíček přede mnou … jen tak na natažení tlapek … aby mě mohla vytáhnout a led se pod ní úplně neprobořil … A to už zase její kamarádka Jaruška … stvořeníčko s tůůůze zlatým a obětavým srdíčkem … začala nasazovat svůj život … aby nás zachránila obě … Strašně statečný byly ty moje zlatý holky … No … a když jsme byly všechny zachráněné … fofrem se mnou utíkaly do auta … a honem pustily topení … abychom neumrzly.

 

Ale sotva jsme tam vlezly … už telefonovala ta moje starostka … pajďule Henrietta … kde jako jsme tak dlouho … a kdy přijedem … a jestli sem v pořádku … není mi zima … a nemám žízíňku … Asi měla šestej smysl jako ta naše pračka … Ale já už opravdu byla v pořádku … no zima … snad ještě trošíčku … ale hřálo mě vědomí … že mě mají dvounožci tak rádi … že mě v tom trestu za neposlouchání nenechali samotnou … určo bych už byla andělíčkem …
A žízeň ? … No tu sem fakt … na mý uši … taky neměla … joj tam bylo vody.

 

Tak to byla moje první zkušenost s honěním kačen … a asi už i poslední … kdo ví ???

 

No a tohle zimní pokoupáníčko … se stalo mně … jednobarevné trikolórní havaňačce … která je tůůůze uštěkecaná … a nejraději na pokračování … a tak sem vlastně taková psíčková ŠEHEREZÁDKA CHÉRRYNKA :)

 

A proč sem jednobarevná trikolórní havaňačka ??? No o tom si snad taky někdy poštěkáme … vždyť na to máme Tisíc a jednu noc …

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?