Vzrušující nález

31. srpna 2013

Zažila jsem opravdu pořádně vzrušující den. Před obědem jsem šla na zahrádku a najednou něco cítím. Nevím co to bylo ale bylo to strašně lákavé. Byla to tak pronikavá vůně, že jsem šla podle čichu kus od chaloupky, ke zbořenisku staré stodoly.

Tam jsem to načichala anašla .Začala jsem úplně zuřivě štěkat.Panička mě odvolala a já kupodivu přišla.Ale byla jsem neklidná,pořád jsem mrčela až se paničká ptá,co jsi tam Citulko našla.Tak jsem jí štěkla...pojď se podívat.Tedy jsme tedy spolu šli, bylo to kousek od domu, tam kdy už jsou jen základy z kamení a cihel a pořádně zarostlé kopřivami a ostružiním.No mě to nevadilo ale panička se ošívala protože měla kraťasy,ale statečně za mnou tlapkala.A ono to tam pořád bylo, rozštěkala jsem se a to z díry to prskalo.Panička ta se vám lekla, chytila mě do náruče a kouká co to tam je.Věřte nebo ne ,byl tam jezevec a právě si tam mezi cihlami a kamením začal hrabat noru.No tak mě odnesla domů a zavolala panu hajnému ať si to zlé zvíře odnese.Ale on se jen koukl a říkal, že když jsme ho vyrušili tak sám odejde, že tak blízko u lidí se držet nebude.Tak jsem tedy byla až do večera hlídaná jako oko v hlavě abych tam nešla.No a panička to ráno zkontroluje a uvidíme jestli tam zůstal.Pokud ano tak pan hajný slíbil že by to nějak potom vyřešil,tady u chaloupky zůstat nemůže.Tak jsme na ráno móóc zvědaví . 
Tedy ta potvora jezevčí tam vyhrabala větší a hlubší,vede kdoví kam, tak ho tam panička pořádně zazdila.Pěkně mu za ty futra naskládala pořádné břidlicové pláty a ještě z vrchu přiložila.Na základech té stodoly je materiálu dost.Počítala taky ráno kroky jak je to daleko, je to jen 98 kroků od naší chaloupky,prostě tam vidíme.Citule to šla později,až po zednické práci zkontrolovat ale vrátila se klidná zpět.
Ani další den nic nevyčenichala,tak jsme museli konstatovat,že určitě v noci odešel.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?