Web, na kterém si vytvoříte vlastní fotoručník nebo fotoosušku

4. května 2015

Čas od času se většina z nás dostane do situace, kdy přemýšlí, jak zvěčnit výjimečný okamžik zachycený objektivem svého fotoaparátu nebo telefonu. Díky webovým stránkám www.fortedarek.cz je možné vlastní snímky vytisknout na zvolený formát ručníku nebo osušky. Celý proces je jednoduchý a rychlí. Umožňuje vkládat a upravovat fotografie, doplňovat je texty a kontrolovat hotový výsledek. To vše v reálném čase pro libovolný počet zadaných kusů. Do 14 dnů pak zákazník obdrží objednaný dárek „nesmazatelné“ hodnoty.

Stránky jsou určeny každému bez rozdílu - šetří za přirážky zprostředkovatelů nebo kamenných obchodů. Provozovatel webu společnost Kapatex je zároveň výrobcem speciálního froté určeného pro tisk i firmou, která tento materiál potiskuje. V pražském sídle společnosti probíhá tisk i kompletace objednávek.

 

Web stránky frotedarek.cz se speciálně zaměrují na potisk celé plochy nebo speciálně připraveného proužku (bordury) ve spodní části ručníku nebo osušky. V případě potisku bordury si zákazník může vybrat z deseti barev froté, do kterých vkládá svoji grafiku.

 

FroteDarek.cz

 

5 důvodů, proč objednat frotedarek.cz

1. Za výrobek odpovídá a ručí spolehlivá firma s tradicí

Určitě se Vám již stalo, že objednávka probíhala bez problému do doby zaplacení nebo dodání zboží. A pak přišlo studené probuzení – zboží nedorazilo, dorazilo jiné, ve špatné kvalitě nebo bez dokladů. Nic z toho se Vám v Kapatex-u nestane.

 

2. Výrobu pro vás zajišťují zkušení pracovníci, kteří u práce přemýšlí

Chyby dělá každý. Proto je předpokládáme u svých zákazníků, kterým se snažíme pomoci
s výrobou co nejlepšího dárku.

 

3. Se zástupci firmy Kapatex se domluvíte a to i v neočekávaných situacích

Někdy se věci nedaří, notebook se hroutí, grafika nelze uložit, platba nedorazila, kurýr zabloutil... Vždy se máte na koho obrátit!

 

4. Jedná se o dva roky testovanou technologii přenosu obrazu na textilní povrch

Nenabízíme horkou novinku o kterou se spálíte. Máte příležitost si vyrobit dárek podle vlastních představ, který vydrží mnoho let používání a dělání radosti.

 

5. V Kapatex-u se pracuje s úsměvem

 

FroteDarek.cz

Další podobná témata

Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení a Váš pes by mohl trpět, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

 

Opravdu chcete smazat tento inzerát?

Tato akce je nenávratná, takže si to pořádně rozmyslete, jelikož po souhlasu už není cesty zpět.