WiFi - Amputovaný polštářek

28. května 2015

Už jsou to skoro 2 roky. Skoro..byla zrovna podzimní prázdniny. Já měla volno. A tak jsem se s kamarádem ze třídy a s kamarádkou ze sousedství domluvila na společném odpoledni. A tam nesměla chybět ani moje nejmilejší kamarádka. WiFi.

Prošli jsme celou naši obec. Chodili jsem tam a zpátky, nahoru i dolů, doprava i doleva, vkuse asi 4 hodiny. WiFi byla samozřejmě středem pozornosti. Vyblbovala se a skákala - no, jako vždycky, když se seznámila s někým novým. Její spokojený kukuč jí ale brzy zmizel.

Druhý den, když jsem šla hrabat listí, mě WiFi nevítala u zahrady, tak, jako pokaždé. Vlastně vůbec z boudy nevylezla. S překvapením jsem otevřela její boudy, kde moje malá princezna ležela schoulená se smutným výrazem ve tváři. Něco ji asi hodně bolelo, ale já nevěděla co.

Když došel domů můj taťka, zjistili jsme, že WiFi kulhá na jednu nožku. Netrvalo dlouho a jeli jsme k vetovi, hezky autem, protože WiFi by to určitě nezašla. U pana veterináře jsme se dozvěděli, že má WiFi amputovanou část polštářku.

Zřejmě se řízla o nějaký střep na cestě, když jsem včera procházeli celou naší vesnicí. Dostali jsme mastičku a WiFi nějaký ten palmsek "na posilněnou", následovala dlouhá a náročná péče, protože WiFi absolutně odmítala jakékoliv zasahování na její zraněné místo.

Teď je vše v pořádku. WiFi si na část své packy bez polštářku brzy zvykla. A to je přece hlavní.

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?