WiFi - Chvilka nepozornosti

17. února 2013

Jako každý den jsem se svou fenkou WiFi vyrazila na procházku. Prošli jsme celou naší vesnici a spokojeni a unaveni jsme se vraceli domů. Zrovna jsme procházeli kolem popelnic. Byla jsem klidná, WiFi šla hezky kolem mě, nic ji nerozptylovalo.

 

 

Jenže přece jenom neodolala vůni odpadků. Bylo to chvilička. Skoro bych to ani nepostřehla, najednou jsem ucítila škubnutí a bylo mi jasné, že WiFi něco lákavého cítí. Brzy se vracela spokojená s řízkem v tlamě. Napadlo mě, který duševně zdravý člověk by vyhodil řízky a dostala jsem strach, že jsou otrávené nebo staré. Na "Pusť!" WiFi normálně reaguje, ale tentokrát nic.

 

Řízky ji voněly dokonce víc než piškot, který jsem jí ukázala, aby řízek vyplivla. Tak jsem v panice začala řízek WiFce z tlamy brát. Zřejmě jí došlo, že "chci řízek pro sebe" a spolkla ho. Spolkla ho v takové rychlosti, že se začala dusit. K našemu domu to už nebylo daleko, jenže celý zbytek cesty se WiFi zastavovala a snažila se řízek vyzvracet. Nevěděla jsem, co mám dělat: Utíkat domů, volat veterináře, počkat, dokud se neuklidní, normálně jít...

 

Nakonec jsem vsadila na to poslední a se slzami v očích jsem šla. Mé obavy se vyplnili. V mozku mi začaly hučet myšlenky, že jsem WiFi otrávila, že mi umírá. Nakonec jsme konečně byli doma. WiFi jsem dala napít a jako zázrakem se z ní zase stala "ta" WiFi jakou znám. Vrtící ocásek, ďábelský výraz. V pochybách jsem s WiFi zůstala až do večera, ale náš nepříjemný incident se už vracel pouze ve vzpomínkách.

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?