WiFi - Jak jsme přišli na jméno

8. prosince 2012

Když někdo řekne jméno WiFi, určitě vás nenapadne pes. Napadne Vás třeba počítač, nebo připojení. No, anebo třeba taky malou cedulku s názvem WiFi. Dneska Vám napíšu o tom, jak jsme na toto jméno přišli.

 

 

Zrovna jsme měli dostat pejska, ale nevěděli jsme jak přijít na jméno. Každý den jsem chodila s kamarádkami do Psího parku. Bylo tam krásné. Kolem celého parku byl živý plot, a proto pejsci nemohli utéct, bylo tam spoustu laviček a já už se těšila, až si tady budu trajdat i se svým pejskem. Jenže nastala změna.

 

Pan starosta nám přišel oznámit, že se Psí park musí zbourat, že tady budou domy. Ale slíbil nám, že hned až se dostaví, postaví nám nový, lepší. Sám tam chodil se svou kolií, takže jsme mu věřili. Konečně se dostavilo. Jenže byly volby a vyhrál jiný pan starosta. Park se stavět začal, byl vážně ještě krásnější než předtím.

 

Na jedné straně byly houpačky pro děti a nadruhé straně, oddělené živým plotem krásný park pro pejsky (nebo jsme si to tak mysleli). Už jsme tam se svými pejsky šli (já ještě né, ale už jsem ho měla vybraného), ale zarazili jsme se. Hned u parku byla cedulka a na ní bylo "Zákaz Psů". Nikdo to nechápal. Když jsme šli za panem starostou, jenom se nám vysmál do tváře, že žádný Psí Park NEBUDE!

 

Nechtěli jsme tomu věřit, hledali jsme cokoliv, abychom Psí Park nahradili, ale pak nám to docvaklo! Jednou jsem šla s kamarádkou zase k tomu parku a ona řekla "No, WiFinu tady mají, ale psy tu nepustí" a mě napadl šílený nápad. Za týden jsme s úsměvem na tváři (a už s mým novým psem) vyrazili do parku. Pustili jsme psy a už přicházel naštvaný pan starosta. "Vy neumíte číst?!" seřval nás.

 

A já odpověděla: "Ne, to spíš vy máte problém se zrakem. Je tam sice napsané, že psi zde nesmí, ale hned vedle je napsané WiFi, Free zone, což znamená, že si tu WiFi alias můj nový pes může dělat, co chce, i zvat kamarády." Tak jsme si park vybojovali. Pojmenovali jsme ho WiFi po mém psovi a jsme všichni šťastní.

 

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?