WiFi - jak to začalo

11. července 2015

Spousta z nás mě už na hafíkách zná. Ráda bych se tedy s vámi podělila o můj vstup do nové rodiny s novými páníky, novými sousedy, novými pachy..však to všichni z vás znáte.

Páníci se rozhodli, že si poprvé v životě koupí pejska. Výběr byl sice rozsáhlý, ale trvalo jim dlouhé neděle, než si vybrali mě. Bylo to spíš o náhodě. Panička napsala všem lidem z Moravskoslezského kraje na e-mail a čekalo se, kdo jí odepíše. Můj inzerát jsem si dělila s mými bratříčkami a sestřička. Nakonec moje bývalá panička napsala, že už jsem zbyla jenom já, jestli má poslat fotky.

Moje bývalá panička fotky poslala a všichni se do mě rázem zamilovali. Bylo tam malé chlupaté štěně s rošťáckým výraz a očima plné lásky a přátelství. Bylo rozhodnuto a 2.září 2012 se pro mě páníci vydali.

Žila jsem na hasičské stanici. protože moje maminka byla hasičský pes. Páníci si pro mě po 30 minutých přijeli. Fotky nelhaly - byla jsem nádherná i ve skutečnosti. Moje maminka se ode mě velmi lišila, byla narozdíl ode mě celá černá. Moji bývalí páníci nám dali nějaké hračky, pak mě zabalili do deky a jelo se.

Celých 30 minut jsem nervózně ležela na paniččiných nohách. Neznala jsem ji a bála se. Ještě jsme se stavovali pro granule. Můj první den doma proto byl velmi náročný, ale to jistě, každý z vás zná.

No a teď? Už jsou mi tři roky a velmi rychle se blíží datum, kdy budu moct s potěšením říci, že už jsou to 3 roky, kdy jsem opustila hasičskou stanici a stal se ze mě právoplatný hlídací pes. A víte, že jsem moc ráda?

 

Uděleno:100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?