WiFi - První Velikonoce

2. července 2016

Psal se rok 2013, zrovna byly Velikonoce a pro naší drahou fenku to byly úplně první Velikonoce od jejího narození. V ten den byl zrovna Velký Pátek - to jde celá rodina do kostela a posloucháme sestru hrající na varhany jako doprovod. Je to vždycky moc hezké a navazuje to tu pravou Velikonoční atmosféru.

Ten den byl ale už od začátku jiný. Jelikož se zrovna jednalo o velikonoce, které byli hned na začátku března, probudili jsme se do sněhové vánice, přes kterou nešlo nic vidět. S otevřenýma pusama a s čepicí jsme se teda vydali do kostela. Po příchodu jsme zalezli do tepla s představou, že Velikonoce strávíme vyjímečně doma.


Ale to bychom neznali naši sestru. Ta když něco chce, tak jde proti zdi! A když chce jít ve sněhové vánici na hory, tak prostě půjde na hory!! Přes facebook svolala partu podobně smýšlejících lidí a chystala se na cestu. To by bylo ještě v pořádku, kdyby se nerozhodla do této dobrodružné výpravy připojit i naši malou WiFinu.

S představou, že budu mít volné odpoledne jsem nezodpovědně předala mého drahého pejska sestře a vyrazily. Po 2 hodinách mi zvoní mobil. Sestra.

"Katko, je WiFi doma?". Chvíli přemýšlím. V hlavě mi kolují dvě představy - buď se moje sestra uhodila do hlavy a na krátkou dobu ztratila pojem o čase a nebo se jim WiFina ztratila. Při mé smůle to byla ta druhá možnost.

Bez přemýšlení se rozbíhám do velké sněhové vánice, jenom v triku a v kroksách, které jsme si s představou, že už nás sníh nezaskočí, nechali před dveřmi. To už za mnou běží mamka, a´t se okamžitě vrátím domů, nebo ať si aspoň vezmu bundu. Než jí stačím POKORNĚ vysvětlit, že musím najít našeho bláznivého psa proletí kolem mě hnědá čára.

Samozřejmě, až po několika sekundách si uvědomím, že kolem mě neproletěl tryskáč ale naše drahá WiFina. Bez rozmyšlení běžím za ní naléhavě hulákající v triku a v lese "WiFi, vrať se" (musel na mě být skvělý pohled).

Ale WiFi nikde. Když už se pomalu smiřuji s tím, že budu muset na hafíkách napsat, že se mi můj pejsek ztratil, přiletí ke mně můj pes s nadšeným a roztržitým výrazem a navíc bez obojku. Byly to opravdu rušné Velikonoce.

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?