Wuody a Kloudy

26. listopadu 2011

Už dojely. "No, konečně", řekla Cherry. "Ahoj tlusťoško," zasmál se Lucky. "Nech toho!" řekla naštvaně Woudy. "Já se ti taky můžu smát, že tvoje slavná Daisi je kříženka a čeká taky štěňata." "Ona není ale taková hrozná," řekl už taky trochu dotčeně Lucky.

 

 

"Nehádejte se! Jste snad už velcí, "okřikla je Čeky. "Jsi normální fenka, Woudy." "A kdy se narodí?" zeptala se Koly. Woudy odpověděla, že za měsíc. "A s kým je vůbec čekáš?" zeptala se Cherry. "No přece s Werískem," opověděla Kloudy. "Já jsem tě sledovala." "Cože?" řekla už naplno naštvaně Woudy. "Já jsem se o tebe bála, promiň," omluvila se jí Kloudy.

 

"No, už je čas na večeři," řekl Okki, který se nedostal na slovo. "No jo, dneska jsou vlastně granule s kousky masa," už konečně radostně řekla Woudy. Tak se šli najíst. Woudy byla pořád naštvaná na Luckyho, ale ne tak moc. "Mami," zavolala na maminku Koly. "Kdy dojde Zorka a Lisa?" "Kdo je Zorka a Lisa?" řekla Kloudy přesně to, co chtěla říct Woudy.

 

"To jsme se s nima potkaly na procházce, když jste byli pryč. Zorka je Westík a Lisa je Afgánský chrt." řekla Čeky a hned jí do řeči přišla Koly: "Lisa se ale jmenuje Ceyla, ale když si ji pořizovaly, tak ještě neměly Zorku, ale kříženku Ceylu, tak jí říkají Lisa."  "Aha," řekla Woudy, jako by se dozvěděla něco úplně jako třeba, že ve slově bydlí se píše tvrdé y po B.

 

"No, nebudeme se tady zdržovat, jdeme do kotce," rozkázala třem dcerám Čeki. "Ale kdy přijdou Zorka a Lisa?" zeptala se znovu Koly. "Nevím, já nejsem jasnovědná fenka," řekla Čeki, "tak už pojď." Hezky si lehli a už se těšili na další den.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?