Z psího tuláka přátelský hafan!

8. prosince 2010

Každý zde má myslim dost velký vztah ke zvířatům,obzvlášť psům... Tento příběh je jedna má velká vzpomínka o neznámém,ztraceném pejskovi!!

 

V našem ne moc velkém městě se čas od času potuloval,nějaký ten polo ztracený pejsek,obzvláš´t když v ulici háraly feny... Vzpomínám si když jedna fenka hned ve v chodu hárala jen ta se objevil černý kříženec hafíka s kratšíma ušima.... Většina lidí ho měla za zlého tuláka!! Jednou jsem šla ven a on mě následoval až za barák,musim přiznat že jsem se ho trochu bála,protože jsem nevěděla co od něj čekat... Jenže nakonec si mě všímal (v dobrém) a nechal se i pohladit! Šla jsem ven zajezdit si na kole a on mě i nějaké ty metry pronásledoval.

 

Nakonec se ukázalo že je to opravdu přátelský pejsek,ale i dost hubený... Tak jsem mu nosila granule,nebo i kousek salámu. Vždy v noci za barákem koukal do mého okna a já mu něco hodila! Za barákem jsem mu "postavila" baráček... Byl to malinkej "záhonek" hned pod stropem kde nic nerostlo,natrhala jsem mu tam nějakou trávu i když jsem pochybovala že tam bude spinkat,ale nakonec tam i spal. Sousedi ho zrovna neměli v lásce a bohužel se neohlásil ani majitel pejska!!

 

Jednou jsem šla k babi a on mě zas doprovázel,vždy na mě čekal a nehnul se pryč,ale když jsme se vraceli tak uviděl auto a hned se rozběhl.... Bylo mi to líto,ale byla jsem i nadšená protože zas našel majitele! Pak už jsem ho neviděla,ale nechápu proč pejska majitelé nehledaly dřív!! Byl pryč už přes dva týdny,možná i více...

 

Přidáno: 33 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?