Z ulice do domova :-)

5. května 2011

Ahoj kamarádi. Chtěla bych Vám povědět, jaký je můj příběh. Jak jsem se vlastně dostala z ulice do milujícího domova.

 

 

Bylo to takhle jednoho chladného dne v listopadu, kdy jsem se schovávala pod auty na parkovišti mezi panelovými domy. Najednou jsem zahlédla, jak se blíží nějaký pán k autu, pod kterým jsem byla schovaná. Otevřel si dveře a já v rychlosti skočila za ním do auta. Jenže on se mě nelekl, pohladil mě a řekl, že s ním do práce jet nemůžu. A tak mě dal opět ven do zimy. Smutně jsem se dívala, jak auto odjíždí. Musela jsem se jít zase schovat, protože vítr opravdu oškliví.

 

Najednou byla černá noc a já byla opět schovaná pod autem a čekala, jestli někdo nepůjde kolem. V tom jsem uviděla přijíždět to samé auto, ve kterém jsem byla ráno. Vystoupila ale paní (je to páničkova přítelkyně) a tak jsem se držela v ústraní. Pak najednou vyšel ten pán ze svého auta a to jsem běžela rychle za ním. Všimli si mě a tak ta paní říka tomu pánovi: "Jé, hele kočička." No a ten pán říkal, že mě má chytnout a tak si paní dřepla a volala mě k sobě. Samozřejmě jsem k ní přišla. Vzala mě do náruče, pááááni to bylo najednou teplíčko. Šli jsme ke vchodu domu ve kterém pánici bydleli. Čekali jsme na výtah a mezitím se se mnou nová pánička mazlila.

 

Když jsme byli doma,všechno jsem si šla hned očichat. Dostala jsem vodičku, natrhanou šunčičku, takže jsem se napapala a napila a šla si lehnut do peřin. Jůva to bylo nádherně a teploučko. Pánici mě sledovali a přemýšleli, jaké mi dají jméno. Nakonec se shodli na jménu Nella.

 

Jsem za svůj nový domov velmi šťastná a na ulici se už vrátit nechci, i když občas zajdem s páničkou ven na vodítku a já si můžu hrát s rozkvetlími květinami kolem sebe. Tímto bych chtěla poděkovat svým pánům, že si mě k sobě vzali a můžu s nimi žit společně s jejimi dvěma psy Meggie a Jessi. Také bych chtěla, aby všechny kočičky měly tu šanci najít stejně milující páničky jako mám já.

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?