Záchrana 4 koťátek

21. března 2014

Tohle je příběh podle skutečné události. Bylo léto a zrovna jsme jely na kolech kolem lesa, ale zastavilo nás slaboučké mňoukání.

Rychle jsme zastavily a utíkaly jsme se podívat, co se děje. V lese se krčila 4 koťátka a kňučela jako o život. Rychle jsem zajela pro velký batoh na naši chatu. Za chvíli jsme je všechny pochytaly. Naše chata nebyla daleko, tak jsem koťátka odnesla. Mamka zatím vezla kola. Na chatě jsme kočky nakrmily kousíčky rohlíku, ale na tom kočka nevyžije. Vzaly jsme batoh, naložily jsme ho i s koťaty do auta, nastrkaly jsme tam kola a jely jsme nakoupit. Já jsem v autě hlídala koťátka, zatímco mamka nakupovala krmivo. Nakrmily jsme je a odvezli do útulku. Byly jsme rády, že jsme je zachránily.

Nechápu, aby někdo takhle bezohledně odhodil 4 koťátka v lese a nechal je tak. Doufám, že jste si z tohoto příběhu vzali poučení, že kdo se tak bezohledně chová, není normálním člověkem.

 

Přidáno: 15 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?