Záchrana psího života

8. června 2015

Ahoj, jmenuji se Andy jsem kříženec Vipeta a chrta. Na panička Martina si mě vzala z útulku v Sadské, když mě můj tehdejší paníček dal v zimě do krabice a postavil na schody u místní policejní stanici a nechal mě tam.

Když si mě panička vzala měl jsem velké zdravotní problémy, kdy jsem měl velké průjmy a zvracel jsem, měl jsem i zánět v uších. Panička se mnou běhala po veterině a dokonce jsem i zůstal na klinice do druhého dne. Všechna ta péče stála mou paničku, která je ve třetím stupni plného invalidního důchodu všechny peníze. Z tohoto důvodu se musela přestěhovat zpět do Prahy ke své mamince, která je již v důchodu a nemůže příliš přispívat. Bydlí zde ještě dcera mé paničky, která je nemocná a nemůže dlouhodobě vydělávat.Stále nejsem očkován ani čipován a to je mi více než rok. Stále bohužel nemáme dostatek peněz abych mohl jít na čip nebo očkování navíc na veterině dlužíme peníze za ošetření. Jinak jsem, ale se svou rodinou moc a moc spokojený, jen ty peníze chybí.

Andy

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?