Zákeřná epilepsie

27. března 2011

Tento příběh bych chtěla věnovat všem kteří mají psy epileptiky. Vím jaké to je žít pořád v nějakém nepětí a čekat kdy zase přijde záchvat, já sama jsem měla takového psíka jménem Sabi z Danaru.

 

U Sabinky se epilepsie objevila v roce a půl a přetrvávala do teď. Dostávala antiepileptika ale moc jí to nepomáhalo...A jelikož jsem se Sabi měla hodně plánů (zkoušky, výstavy, výběrové soutěže na mistrovství mládže..)A bála jsem se aby se mi záchvat neobjevil na závodech atd...tak jsem usoudila že pro ní bude lepší být někde na dvorku se zahrádkou a hodnými páníčky. Nyní je to druhý měsíc co Sabi nemám ale pořád na ní myslím...Nedávno vyšel článev v časopisu Pes přítel člověka a když sjem se dozvěděla že i jiní lidé mají stejný problém a zákeřnou nemoc jako měla moje Sabinka a dokáží s tím žít tak lituje že jsem jí dala pryč....Dala bych vše jen proto, aby se mi moje čubinka vrátila :(

 

Přidáno: 22 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?