Zaninčin příběh

29. dubna 2011

Zani byla moc hezká kočička. Nyní už nežije a proto napíšu příběh o jejím životě.Celý tento příběh začal 29.5.2010. V tomto dni se totiž Zani narodila. Narodila se kočičce Sisi a přišla na svět spolu se dvěma černými koťátky-kocourky. Sisi si koťátka dobře uschovala, aby je nikdo z lidí nenašel a světu je vyvedla až když jim byly tři týdny. Bylo to k večeru když Sisi přinesla jedno za svých koťát-Orinku(ne toho Orinku, který tu má profil a byl to černobílý kocour, ale černé kotě). Koťátko i Sisinku jsme vzaly výjimečně dovnitř aby kotěti nebylo zima. Asi po půl hodině jsme jim vystlaly bednu od zaleniny jako pelíšek a daly je do kůlny. Čas od času jsem se tam zaběhla podívat. Očekávali jsme, kdy přinese další. Potom jsem se šla zase na kotě podívat a slyšela jsem mňoukání, ale nic jsem neviděla. A když jsem šla zpátky tak jsem uviděla u domu další kťátko-Hibiho. Přidala jsem ho k tomu prvnímu. Druhý den jsme přičly za školy a máma říkala, že pro nás má kočičí překvapení. Běžely jsme se podívat do pelíšku a uviděly jsme tam třetí kotě-Zani. Sisi ji nechala přes noc samotnou.


Za nějaký čas jsme odjeli na dovolenou a když jsme se vrátili, našly jsme už jenom Zani. HiBi a Orinka se prý ztratily. Zani teď byla sama,ale ne na dlouho, protože se brzy kočičce Milky narodila koťátka. Když povyrostla a byla představena světu, začala je Zani zbožňovat a hrála si s nimy. Při prvním setkání sice na Bigieho vrčela, ale potom ho už zahrnovala svojí přízní. I Jasper a Bibinka si s ní pořád hráli a tak měla kočičí čtyřka o zábavu postaráno. Potom se však ztratila bibinka. Bigie byl z toho tak smutný, že nejedl. Ale i při tom se kočičky vrátili do normálu a žily jako dřív. Avšak brzy zahynul Jasper a tak zbývali už jen Zaninka a Jasper. Vypadalo to, že kočičích ztrát už bylo dost. Proto jsme doufaly, že už se nic nestane a nic nebude krásnému, pohodlnému a příjemnému životu chybět. Ale stalo se jednoho rána jsme se namohli na Zaninku dovolat, nepřicházela. Myslely jsme, že někdy spí a pak jsme se dozvěděli, že ji někdo přejel. Bigie byl s toho moc smutný, ale my jsme mu od babičky dovezli kamaráda. Byl to kocourek Ignác, který teď ještě žije a s bigiem jsou správná dvojka. A tak Igi nastoupil na místo zemřelé Zaninky. A to je úplný konec tohoto příběhu.

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?