Zašívání bolavé pacinky.

5. března 2011

Povím Vám příběh jak Citušce číslo jedna zašívali tlapku. Naší páníčci chovají králíčky a tak jim ráno a večer kosí travičku na krmení.A co čert nechtěl,jednou navečer Cituška honila kocourka Mončičáka po louce kde trávu sekali a vběhla přímo pod kosu.

To Vám byl křik a psí naříkání až srdíčko usedalo.Páníčka rychle přiběhla vzala Citušku na ruce a viděla na tlapce samou krev.Tak honem s pejkem k potoku,umýt a zjistit jak ta tlapka vypadá.No dost,byla seknutá šikmo přes tlapku,ráná pořádně dlouhá a krev pořád tekla.Spěchala s ní domů a tlapku zaškrtila ať krev neteče a dala se do shánění veterináře.No jo, bylo večer kolem sedmé hodiny a také to bylo víc jak před šestnácti lety.Veterinář daleko a večer jenom na klinice.Tak jí soused krmič u krav poradil,sehnat veterináře co chodí do kravína a stará se o kravičky.Dostala číslo telefonu a volala.Pan veterinář tvrdil,že dělá jen velká zvířata a pejsánky ne,to nemá ani zkušenosti.Ale dal se obměkčit a slíbil,že přijede a podívá se.
No moc chuti na zašívání tlapky neměl.Vymlouval se ,že může být přeseklá šlacha nebo žilka,a že to pak nedopadne s tapkou dobře.Paníčku mu povídá,tak mi prosím nachysteje šitíčko a pejska mi trochu uspěte udělám to sama.Nakonec se do práce dali společně a vyšili šest krásných stehů,ještě jeden píchanec na dobrou noc a ráno se příjdu podívat.Přijel brzy a zkontroloval ,píchnul včeličku a že zítra zase.Ale ráno tlapka otekla tak že byla dvakrát tak veliká jako ta druhá. Pan doktor pích zase nějakou včeličku,přidal i jinou a nařídil tlapku chladit.To byl u nás malý vnouček, a ten se staral aby tlapku dobře chladil a Cituška byla v klidu a nechtěla si obvaz sundat.Pečoval o ni dobře,pan doktor také.Otok se ztratil ,vyndali se stehy,tlapka byla plně funkční.Pan doktor ze své odvedené práce měl větší radost jako páníčka.Za desetidenní péči i s cestou si řekl že mu stačí jen třista korun,hlavně že je pejsek v pořádku.
Nyní má již svou ordinaci a dělá malá zvířátka.

 

Přidáno 69 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?