Zatracený tábor! Hovoří moje fenka Bobinka

15. srpna 2010

Ach jo :( Panička byla na táboře a já jsem tady byla bezní, ale to není to nejhorší ona tam čistila koně a do najednou uskočil a schytala to do nohy :( tak chudák nesměla jezdit a zrovna v půlce tábora tomu já říka Zákon schvalnosti! Teďka na to pajda, měla by chdit o berlích ale prdí na to není to dobře ale ona se na nich málem přizabila xD Taky s semnou nechodí naprocházky...

 

Chodí s semnou její taťka je usper že se proběhám každej den za kole a těším se..On mě totiž vždycky večír když mám svůj čam vezme na kolo a jedeme k Železňáku.. to je takovej železniční moc po kterým jezdí vlaky a u toho je řeka tak se tam vždycky smočím a běžím naspátek...jenže Ten taťka paničky ja pomalej na kole a tak ho táhnu :) Už jsem ho několikrát z toho kola sundala protože tam byl takovej úžasnej fešák za pletem a to víte musela jsem s ním koketovat a trochu si zaštěkat :)

 

Přidáno: 15 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?