Závislé štěně Jackie

8. února 2012

Tak a máme ji konečně doma. Celý den se s ní jen mazlím a pusinkuji, tahám do postýlky a pořad hraji, tím že jsem bez práce, tak se jí hodně věnuji.

 

 

Jenže i když jí jsou 2 měsíce, tak jsme začali trošku špatně s výchovou. Své místo bere jako postel a my jí z toho nemůžeme odnaučit, vím, je to má chyba, ale když ten drobeček tak smutně kouká. No, ale to je ta chyba, máme problém ji dostat na místo a dokáže probrečet celou noc, že chce k nám do postele, a to jí máme teprve týden.

 

Rada na to, dát oblečení do pelíšku, aby tam zůstala jen z poloviny pomohla jen na půl, když jí vložím ospalou do pelíšku, chvilku tam vydrží, ale jak se probudí, hned běží k nám a chce zase chovat.

 

Ach jo, mít pejska je tak krásné, ale když si nevíte rady s věcí, která je třeba jednoduchá, tak se trápíte s myšlenkou, jaké to asi bude, až bude velká? Bude taky tak závislá? Doufáme, že se to spraví, ale i přesto ji máme rádi a nevyměnili bychom ji.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?