Závody a zkoušky v DD

19. září 2010

6.6.2010 - O POHÁR PLATINUM NATURAL

Konečně jsme se po půl roce, mohli zůčastnit nějaké té akce.Tentokrát jsme vyrazili na neoficiální závody v dog dancingu, ale podle nových pravidel, které už fungují všude po světe (jen u nás ne) - WCFO v Pražské hale pro psy v Libuši.V pátek dovrcholily přípravy kostýmu - dolepení tykadýlek, hledání černých punčocháčí a nápadu kam vlastně dám tečku...

 

V neděli ráno jsme přijeli do opravdu krásně vymrzlé haly - opravdu velký rozdíl v teplotách venku a v hale :-) Po zahájení závodů Piko tesknil v kleci, zato co jsem se já "kochala" výkony ostatních.Docela jsem koukala, že si nechtělo nová pravidla vyzkoušet více závodníků. Celkem bylo 15 startů v kategorií Canine Freestyle a Heelwork to Music, rozdělené ještě na dospělé a juniory.Pikoslávek a já jsme startovali s Beruškovou sestavou v Canine Freestylu juniorů.Tato kategorie byla nejobsazenější a to čtyřmi závodníky. Po té, co dotančila Sofie s Eliotem (která asi všem vyrazila dech) jsem si teda naděje na 1. umístění opravdu nedělala!

 

Jako předposlední jsme odkráčeli na taneční plochu.Pikýsek trošku zablbnul v couvaném obcházení kolem mě, pak jsme si nějak nerozuměli se skokem přes záda (to byla asi ale moje chyba).No a musíme zase doladit podávání pacek,poklonu a obcházení mě na zadních...Myslím ale, že jsme chyby alespoň trošku zamaskovali :-P Rozhodčí dnešního dne Petře Malé se naše sestava líbila prý moooc.Dostali jsme i nejvíce bodů ze všech závodníků!! :-). 1.místo bylo tedy naše!!! :-) Měli jsme ohromnou radost i přes ty nedostatky (a to i ty moje), které budeme pilně trénovat, aby jsme na podzim ukázali sestavu ještě lépe.

 

Domů jsme tedy odnášeli nejenom pohár a nějaké mňamky, ale hlavně skvělý pocit a zážitek! Snad se bude dařit i nadále! :-)

 

Přidáno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?