Zážitek s lišákem a když přišla nemoc..

21. listopadu 2010

Ahoj chtěla jsem vám napsat o Rozárce fence mý tety :) Rozárka je už starší dáma plemene bígl :)

 

Je to už vlastně celý rodiny mazlíček asi jako každej pejsek :) Zažily sme toho s ní strašně moc :) Je to prostě taková malá dračice taky se nám stalo že když sme odešly od oběda do obýváku Rozárka si sedla na židli a snědla zbytky který tam po nás zůstaly a zapoměli sme je uklidit ;)

 

Před 5-6 rokama nám nebo spíš tětě Rozárka zmizela jelikož teta bydlela v obrovském baráku s obrovskou zahradou :) a jednoho dne zmizela a po 2 dnech se vrátila a čekala u vrat u baráku,v tu chvíli jsme zrovna u tety byly,když najednou začalo něco štěkat běželi jsme na zahradu a za plotem vydíme Rozárku ale s naším překvapením tam nebyla sama ale s lišákem!! :) Lišáka sme musely odhnat jelikož teta měla ještě Kavkavzskýho pasteveckýho Dragouše a podle všeho by se poprali.

 

Takže bíglice si našla novýho manžela-lišáka :) Pár dní potom sme viděli vždycky když jsme pustily Rozárku na zahradu dole u bazenů za plotem čekat lišáka pokaždý se očmuchávaly až mi jich bylo líto :(..pár let potom čekala Rozárku další návštěva u doktora,jenže tentokrát tetu i nás všechny čekalo opravdu smutné překvapení... Rozárka měla nádory a to tři,jelikož byl pan doktor v Suchdole opravdu moc šikovný po několika ozařování které nás sice stalo docela dost peněz se Rozinku podařilo zachránit ;) A teď je to taková dračice :)) Teta změnila přítele a přestěhovala se do Rakouska,Dragouš umřel takže Rozárka teď tráví svůj čas se svým starým páníčkem,vždycky když teta přijede tak si jí vezme a jedno určitě víme celá naše roddina a chtěli bysme vám to říct! : Když váš pejsek má nádor či rakovinu nelitujte pěnez opravdu stojí to za to! Pes vám to všechno svou láskou vrátí :)

 

Přidáno: 42 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?