Zážitek s myší

19. srpna 2010

Ahoj kamarádi!Minulý rok,když byla ještě moje (kočka)Micky(čti miky) kotě. Hrozně ráda si hrála s myškou pro kočky. Už odmala jsme si spolu hráli s tou myškou třeba půl hodiny v kuse a Micky to neomrzelo. Pořád měla tu nutkavou chuť hrát si s plyšovou myškou.

 

Jednou jsme byli i s mojí mámou na zahradě a Micky tam byla s námi. Moje máma si četla a já jsem se opalovala. Ani jsem nevnímala, co dělá Micky. Potom jsem slyšela jak kolem mě Micky běží, tak jsem se ohlédla a vtom vidím MICKY S ŽIVOU MYŠÍ! Myši ze všeho nejvíce nesnáším a tak jsem na myš upozornila mámu, která v tom okamžiku odhodila noviny a obě dvě jsme si stoupli na židli. Já jsem potom vylezla na stůl, abych od myši byla co nejdál.Po chvilce za mnou vylezla i máma a volali jsme na mého tátu aby k nám přišel,že tu máme myš.

 

Micky na nic nereagovala a S TOU MYŠÍ SI ZAČALA HRÁT :D Nechtěla jsem aby jí snědla(v žádném případě!) ale také jsem nechtěla aby si s ní hrála, tak jsem na Micky volala ,,Micky fuj" -samozřejmě to nepomohlo. Micky nevnímala okolí a hrála si s živou myší. Já jsem chtěla aby myš sama utekla někam pryč. Na stole jsme stáli s mámou asi ještě pět minut než táta konečně přišel. Myš utekla a Micky si ještě hodinu na zahradě hrála s kobylkama, jako kdyby se nic nestalo. :D
S mámou jsme šli na zahradu až po třech dnech.
S pozdravem Apassionata a Micky :)

 

Přidáno: 41 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?