Zážitky z jednoho dne a jedné noci ...

14. srpna 2010

Včerejší den byl moc pěkný, bylo teplo a slunečno a tak jsme se s paničkou a kámoškou Airinkou vypravily na parádní vychajdu. Byly jsme docela daleko v lese, kde se říká U třech rybníčků, protože tam opravdu tři malé rybníčky jsou. Pořádně jsme se tam vyběhaly. Všechno bylo príma. Ale najednou jsem se asi zalíbila jedné vose a ta mi bodla žihadlo přímo do p.r.d.ý.l.k.y.

 

Takový indiánský tanec jste ještě nezažili. Pištěla jsem a točila se do kolečka. Byla jsem překvapená, kdo mi dal takové pigárko, vždyť jsme přece nebyli u psodoktora. Paňulka mi bodanec chladila v rybníčku, ale už mě ta vychajda moc nebavila. Docela jsem se těšila, že už půjdeme domů a já si odpočnu v pelíšku. Ale to jsem nevěděla, že o klidu se mi může jen zdát. Noc byla děsná. V zámecké zahradě bylo totiž pro prominenty představení opery Rusalka v podání členů národního divadla Brno. A protože bydlíme pod zámkem, tak jsme sice operu neviděli, ale zpěv a hudba byla tak hlasitá, že se nesla široko, daleko. Na závěr byl velký ohňostroj a ty rány už se nedaly poslouchat. Jančila jsem po bytě a pěkně se rozštěkala. Sousedy, které nevzbudila ta hlasitá hudba, jsem určitě vzbudila já. Pak vše utichlo a já jsem se těšila, že konečně budu moci spinkat.

 

Jenže to mi nebylo přáno. Vzápětí se přihnal prudký déšť, kapky ťukaly na parapet jak o život a s deštěm se přihnala pořádná bouřka. Blesky křižovaly oblohu a ze všech stran se ozývaly další rány jak z děla. Už jsem nevěděla, kam se mám schovat, jestli vyskočit k paňulce do postýlky anebo se zavrtat pod dečku v pelíšku. No a když se zdálo, že se bouřka vzdaluje, tak se najednou znovu otočila, jako by u nás něco zapomněla a začala řádit v plné síle znovu. No štěknu vám, takovou hrůzostrašnou noc jsem ještě nezažila. Usnula jsem až někdy kolem jedné hodiny a tím strachem jsem zapomněla i na nějaký bodanec od vosy.
pa Mollynka .....

 

Přidáno: 58 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?