Zdevastovaný byt aneb výměna zoubků

15. května 2012

Dnes už je ten prcek na fotce dospělá psí dáma, s kterou stále zažíváme spustu legrace, ale především je to studna radosti a lásky. Jmenuje se Eliška, už jí je téměř šest let, bez tří dnů. Ovšem než se propracovala k dámě, nedělala tolik lumpáren, až se divím, že mě nekleplo.

 

 

V období měnění zoubků, jako každé štěně, rozkousala naprosto vše, co jí přišlo pod čumák. Ostatně to bylo docela roztomilé. Až to jeden přepískla, když jsme nebyli doma, vykousala do přibližně měsíc staré kuchyňské linky díru jak vrata. Od podlahy na výšku tutově 30cm.

 

Absolutně dodnes nechápu, jak se jí to povedlo, ale povedlo. Jenže nebyl všem dnům konec, to jsem jen já šeredně mýlila. Ani ne do týdne mi připravila na uvítanou z práce ještě lepší překvápko. V pokoji mám knihovnu, ale otevřenou, bez dvířek.

 

Ten večer ve spodních policích ale nezbyla jediná knížka. Na podlaze v pokoji i v kuchyni byla VRSTVA rozcupovaných knih na miniaturní kousíčky. Jen rukama jsem toho čurbesu nasbírala asi šest tašek. V pokoji máme parkety, takže to úžasné knižní lepidlo, které moc knížku za normálních okolností pohromadě nedrží, tentokrát fungovalo dokonale, ale na parkety.

 

Elíše jsem zahnala pod stůl, protože jsem začínala vidět rudě a nechtěla jsem udělat pitomost. Nakonec jsem to uklízela přes tři hodiny, po dvanáctihodinové šichtě to byl pravý relax, jen co je pravda. Za pár dní jsem si z toho už dokázala dělat srandu v tom smyslu, že Eliška bude určitě nejinteligentnější pes na světě, když dokázala za pár hodin přečíst, resp. zkonzumovat tolik kvalitní literatury.

 

Byla sama doma necelé čtyři hodiny, no uznejte, že je to nadlidský výkon, ale jak je vidět, tak NADPSÍ ne... Nadělala opravdu spoustu lumpáren, ale o tom snad už zase jindy, hezký den všem.

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?