Že by?

18. listopadu 2010

Jednou jsem šel s kamarádkou Míšou do stáje.Bylo léto.Slunce nám zářivě svítilo nad hlavou.Sluneční paprsky se dotýkaly našich kšiltovek.

 

S Míšou jsme měli v ten den službu.Vykydali jsme,podestlali a dali koním seno.Nudili jsme se a tak jsme spolu zašli do ohrady.V ten..den.. jsem dostal svůj první polibek,ale taky svůj FATK mega strach.

 

Hladili jsme koně.Přišel jsem k Mušce(umřela.. :( ale tehdy ještě ne).Začal jsem ji hladit po lysince. Byla bílá,Muška měla hebkou srst.Vzali jsme s Míšou tu naši Mušku na procházku.Šli jsme terénem.Bylo opravdu vedro...Přivázali jsme Mušku ke stromu a začali si povídat.Najednou mi starší ségra zavolala ať přiběhnu hned domů.Míša tam chtěla ještě chvíli zůstat.

 

Příští den na mě přišla v pět hodin ráno zazvonit Míša. Byla celá ubrečená. Ptal, jsem se co se stalo. Říkala,že včera v lese usnula a když se probudila,Muška byla pryč.Rychle jsem se převlákl a zaběhli jsme pustit koně do výběhu.Pak jsme se potají vykradli.Šli jsme na to místo kde jsme byli předtím.Po té jsme se šli podívat do jedné staré boudy.Najednou jsme slyšeli výstřel a běželi jsme jako ozávod tam,kde jsme tu střelu slyšela.Najednou jsme se zastavili.Rozhlíželi jsme se a nikde nic.Když se ozvala další rána už jsme věděli kde hledat.Lekli jsme se když tam byl Hajnej.A k smrti jsme si ulevili že střílel na divočáky.Ptali jsme se ho na Mušku.,,Jansě!¨'' řekl a zavedl nás k jeho ohradě kde měl ovce,Zdálky jsme uviděli že to je Muška a tak jsme se za ní rozběhli jako ozávod a pořádně jsme jí objali a zavedli domů :D a co z toho vzniklo?Pořádný domácí zaracha! :D

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?