Ze života Amálky 2011-2018

7. května 2018

Náš život pejska začal tak ..., že jsme hledali psí rasu mopse. Našli jsme inzerát kde ji darovali měla 8 měsíců a my usilovali, aby se stala naše. A tak se stalo.

Náš život pejska začal tak ..., že jsme hledali psí rasu mopse. Našli jsme inzerát kde ji darovali měla 8 měsíců a my usilovali, aby se stala naše. A tak se stalo.
Mladá slečna nám ji přivezla se svým pelíškem, obojkem, vodítkem, psí miskou i svou oblíbenou plyšovou velkou hračkou se kterou si vždycky hrávala.
Byla moc krásná a my si ji zamilovali na první pohled. Jméno už měla dali ji jméno Amálka.
Stala se členem rodiny a prožívala každou chvíli jen s námi, ať už to byli výlety, dovolená....
Snažili jsme si s ní užívat každičký den našeho života.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Jak šly léta neměla tolik energie více dne prospávala, ale když se otevřela lednice byla hned vzhůru. 
Našli jsme moc pěkný Web na Hafících.cz kde jsme se spřátelili s mnohy kamarádů a také jsme moc rádi soutěžili. Amálka vyhrála i o nejkrásnější vtipnou fotografii.
Jak čas plynul Amálka jednoho dne večera chtěla jít za námi a najednou ji přestali sloužit nožičky. Slyšeli jsme jak její drápky jezdili po podlaze a my se k ní rozběhli.
Najednou byla nemohoucí ležela na boku tekli ji sliny slabě dýchala. Ihned jsme jeli na pohotovost. Tam ji zjistili, že má vysoký zánět v těle a 40°horečky.
Tam jsme probírali jak se tohle mohlo stát přes den jsme byli ještě na terase i s Amálkou žrala jako obvykle nedala na sobě nic znát.
Udělali ji Rgt i Utz vše bylo celkem v pořádku. Dostala injekci s antibiotiky a jeli jsme domů. Poté se nám už i postavila snědla pár piškotů a my měli velkou radost, že se všechno spraví. Bohužel tak nebylo. Celou noc se snažila usnout, ale nejspíš se ji to moc nedařilo. V 1h ráno začala zvracet piškoty a i vodu kterou vypila. Z ničeho nic se pár krát opět přebulila a já myslela na špatný konec, i když jsem u Amálky seděla celou noc a hladila ji. Říkala jsem ji, že se nemusí bát, že všechno dobře dopadne a bude ji líp a já si nechtěla nic zlého připustit.
Ta noc byla snad nekonečna a já se modlila ať už je ráno, ať můžeme s ní běžet opět k lékaři na veterinu. V čekárně to pro nás bylo utrpení čekali jsme strašně dlouho . I když už nám Amálka pospávala a přestávala nás pomalu vnímat a pár krát už nám z ničeho nic dostávala nějaké šoky a vyvrácela se nám. My jsme ji museli vzít do náruče a udržovat její stabilitu. U lékaře už se stával marný boj jen spala a spala a my se sní museli rozloučit. Její rozloučení stále přetrvává a my se sní né a né rozloučit. Svírá nás na srdíčku a máme plné oči slz. Její konec se stal dnem 4.5. 2018 a stále si opakujeme, že měla šťastný život a přešla přes duhový most odkud se na nás stále divá.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?