Ze životy Amálky

10. října 2012

Jako malé štěnátko jsem byla šťastná. Bydlela jsem na dvorku se svou maminkou a pěti sourozenci. Maminka nás krmila mlíčkem, zahřívala nás a láskyplně čistila svým teplým jazykem. S ostatními jsem si mohla hrát a dosytosti dovádět.

 

 

Byly to krásné časy, ale bohužel všechno skončí. Jednoho dne se na nás přišlipodívat nějací lidé s odrostlejšími dětmi. Ze všech štěňátek si vybrali právě mě a vzali si mě k nim domů. Moc se mi po mamince stýskalo a první noc jsem proplakala. Ale časem jsem zjistila, že mi tady nebude zle, děti dodržovali slib, že se o mě budou hezky starat.

 

Vše fungovalo do té doby, než jsem vyrostla a omrzela jsem se jim. Jejich zájem o mě slábl a častěji se stávalo, že mě museli venčit rodiče a dokonce ji děti zapomněli dát krmivo do misky. Rodiče se netajili tím, že mě nechtěli, a tak začali hledat náhradní rodinu, přestože děti naléhali a jejich snaha se bohužel nelepšila ba se i zhoršovala.

 

Rodiče prohlásili už dost! Chodíme do práce a na Amálku nikdo nemá čas. Vystavili Amálku na internetové stránky inzerce. "Darujeme fenku jen k dobrým lidem." Ale vzdály bydlela jedna rodina, která neměla ani tušení o nějaké fence, kterou už rok plánovaly. Jednalo se rasu mopse. Nakonec přišel ten onen správný čas se poohlédnout.

 

Jenže dcera už celá bez sebe hledala všude možně po avízech a nakonec našla a k tomu všemu to byl ještě mops. Celá radostí volala maminku a radovali se, že odpoví na inzerát, ale tatínek neměl takovou představu, chtěl štěně, od mala ho vychovávat a taky si byl jistý tím, že chce psa.

 

Kdežto Amálka byla fena, měla už  osm měsíců a hárala. Taťka teda řekl, no dobře, uvidíme, musíme pejska vidět. Nakonec se ukázalo, že je od milé paní, které nebylo jedno, kde se pejsek bude vychovávat a chtěla sama vidět prostředí, kde pejsek bude vyrůstat.

 

Bylo to na ni, že chce přijet a že nám pejska doveze. Ale to jsme taťku měli v práci a bylo mu to trochu líto, že se nemůže zúčastit našeho zážitku. Konec dopadl víc než úžasně, paní nebydlela od nás daleko, moc se ji u nás líbilo, dodala veškeré vybavení pejska a dokonce jsme kousek sousedi.

 

Jsme s paní v kontaktu a posíláme ji fota její, teda už naší, Amálečky a dokonce nahlíží i na Hafici.cz, kde je zde umístěna a tady i fotografie, kde může nahlížet. A my jsme nejšťastnější páničkové na světě a děláme vše pro ni, to, co pro naše děti, aby už jen naši Amálce nechybělo.

 

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?