ZIKY A DIVNÝ ZVÍŘE

20. května 2012

Kóóóčkovéé, já jsem dneska viděl divný zvíře! Navečer tak koukám škvírou dolů z balkónku, furt tam něco štrachalo, dusalo a funělo. Myslel jsem, že to je zase krysák Blevajzník, kterýho jsem potkával v době, kdy jsem byl bezďákem.

 

 

Ale nebyl to on. Bylo to takový mrňavý, snad to ani nohy nemělo, jenom očíčka a čumáček a na celým tělíčku to mělo zatlučený hřebíčky! Tak jsem na to civěl, zvědavej, co to jako může bejt, pak přišel Lucíš a mňouká: "To je přeci ježek, ty trdlo hloupý".

 

To se mě tedy dotklo, vím, že mi chybí vzdělání, ale řekněte sami, kdo by asi tak zaplatil bezďákovi slušnou školu, v dnešní době! Však hlavu bych na to měl, to teda jóó!!!

 

Ještě tak možná, kdybych patřil k ňáký kočičí menšině, že by mi jako socka něco přispěla, jenomže já sem úplně vobyčejnej světlej zrzík a těch je spousta. Tak ať se na mne ten rádoby ušlechtilej, buchtózní Lucíš moc nevytahuje, že jo!

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?