ZIKY A ŠICÍ STROJ

20. května 2012

Kočkové, kamarádi, dneska se mi stala taková křivda! Člověčí mamulka se dala do nějaký práce s takovym rámusícím strojem, co se na ňom dělaj z vobyčejnejch hadrů věci, který si pak člověci voblíkaj na sebe.

 

 

No, chtěl sem jí s těma hadrama trochu pomoct, samosebou že jí nenechám dřít do úmoru... mám jí totiž tajně docela rád. Ňák to špatně pochopila, tu mojí pomoc...a hnala mě pryč. Trochu se mě to dotklo, pravda, říkal sem si, pro dobrotu na žebrotu.

 

Za chvilku si šla udělat kafíčko a trochu něco patlala v kuchyni, tak jsem se proplížil k tomu divnýmu stroji. Našel jsem tam takový malinký špulíky, na každý namotanej tenoulinkej provázek jiný barvy...prej je to niť...říkal Lucíš. Tak sme si pár těch špulíků půjčili a vzali jsme si je pod gauč a tam sme je drobet rozmotali.

 

Lucy to přestalo bavit a šla se vyvalovat, ale mě to tedy bavit vůbec nepřestalo! Naopak... vytáhl sem ty nitě zpod gauče, vzal sem je do drápků a začal sem běhat tam a zase zpátky,a na balkón a dovnitř...obrovská zábava! A potom ty nitě byly úplně všude, kolem nábytku, kolem kytek, kolem mě... bylo to úžasně barevný a děsně krásný!

 

Když už sem byl úplně udejchanej a vyčerpanej, tak přišla mamulka a začala hulákat děsně vošklivý slova... jako na mě, považte... vůbec se jí nelíbilo, jak sem jí to krásně vyzdobil, vůbec nepochopila, že jsem jí pomáhal. Tak jsem raději zalezl do ústraní a jsem uražen, a budu hodně dlouho! Aby viděli a došlo jim, jaká obří křivda byla na mě spáchána!

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?