ZIKY, LUCY A PARAPLE

27. května 2012

Nojo, kočkové, tak jsem to zase trochu vymňouk. Lucíš mi tedy aktivně pomáhala, ale má dost svejch průšvihů, tak jsem to vzal na sebe. Taky jsem přeci ňákej kočogentleman, no né? Nó, a co se jako přihodilo.

 

 

Jak tůdle předvčírem byla ta mraková průtržka, tak mamulka přišla celá zmáčená a dala si na balkón vokapat paraple. A nějak ho tam zapomněla do rána a my dycinky ráno chcem ven, a dycinky ráno dáváme trochu rozcvičku a ták.

 

No a to paraple nás začalo děsně provokovat a tvářilo se nabubřele a nabubřelost já teda vůbec nemám rád. Tak jsem po ňom skočil, vono se začlo hejbat sem a tam, pak se překulilo, tak sme na něj skočili vobá a kouleli jsme se všici tři. Nó, bylo to celkem zábavný. Jenomže pak přiletěla mamula a málem jí trefilo!

 

A že prej je to letos třetí deštník, a že tedle byl ouplně novej a že ty předchozí byly nekvalitní od ťamanů a prd vydržely, takže si jako konečně koupila pořádnej v pořádnym obchodě a že na to, co jsme s ním provedli se rozhodně záruka nevztahuje.

 

Tak si mňoukám, my taky žádný paraple nemáme, když prší, tak se prostě schováme a je to! No řekněte kočkové, takovýho kraválu kvůli kusu hadru, kerej je nataženej na ňákejch šišatejch drátech s ulomenou tyčkou! Aspoň bude rači s námi doma, až zase bude pršet!

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?