Zima

13. ledna 2013

Jak poprvé napadl sníh, tak Aresek byl jako pominutý, skákal, běhal, válel se v tom sněhu, no prostě vyváděl. Areskovi jsme házeli klacky, kopali do sněhu, no prostě všechno možné.

 

 

Rexíček už je starý pes, ale zima mu vyhovuje. Ze sněhu jsem udělala kuličku, protože Rexík to rád chytá a Aresek se také přidal a chytal mé koule ze sněhu. Přituhovalo... sníh začal hodně padat, kaluže začaly přimrzat, tak jsme se ten den vydali na procházku. Šli jsme s taťkou vyzkoušet kaluže, jestli je na nich pevný led, tak Aresek se vydal za námi.

 

Jako vždycky se tam vydal během, protože Aresek nerad chodí jak jsem to zpozorovala. No tak se tam vydal za námi vběhl na tu kaluž, ujeli mu nohy a spadnul na zadek. To jsme se nasmáli. Potom Rexíček vzal Areskovi klacíček, a tak se o něho přetahovali. Nakonec vyhrál Aresek!!! Blížil se Silvestr. Rexíček je už hluchý, ale ještě něco slyší. Jak uslyšel petardy, tak se rozběhl tam, kde to slyšel.

 

Když to uviděl taťka, tak šel za ním a řekl, ať neštěká. Na Silvestra večer to bylo nejhorší. Rexík lítal za peterdama a Aresek, protože ještě petardy nezná, tak se bál, kňučel. Taťka šel za nima ven a hlídal je. Jak znovu napadl sníh, tak Aresek dostal zánět spojivek. To je tedy příběh o mých nejmilejších psích kamarádů.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?