Zima je krutá

3. února 2012

Jednou v zimě, bylo to vlastně nedávno, jsem byla vystrčena ven na mráz, abych se vyvenčila. Bylo zrovna -21°C. Nebylo zrovna nejtepleji, uznávám, ale jakmile jsem spatřila ostatní zvířata venku, myslela jsem si, že to není tak hrozné. Třepala jsem se zimou, ale nijak zvlášť jsem to neprožívala.

 

 

Zvládly to slepice, kočka a ještě jeden pejsek, který hlídá dům, zvládnu to tedy taky.
Utíkám tedy na zahradu, abych zjistila, co se událo za ten jeden den a večer venku nového. Pospíchám, abych všechno stihla, než se pro mě panička vrátí. Očichám všechny rohy, nakouknu do misky, která patří hlídači, kouknu i ke slepicím a utíkám zpátky před dveře, kde jsem byla vystrčena, aby mi zase panička otevřela.

 

Ale dnes jí to nějak dlouho trvá. Je ráno, tudíž pořádná zima. Větší než odpoledne. Hypnotizuji tedy kliku a snažím se ji imaginárně posunout dolu, aby se dveře otevřely. Nic se ale neděje! Nefungovalo to! Začala jsem tedy škrábat na dveře, hrabat... Nic! Prostě mě neslyší. Štěkám tedy. Kňučím, štěkám, pískám, vrčím...

 

Je mi zima. Myslím že umrznu! Bolí mě Tlapičky, jsou zmrzlé. Stále štěkám. Už to vzdávám. Schoulím se do klubíčka a snažím se zahřát. Otevírají se dveře! Jsem zachráněna! Dlouhých 15 minut na mrazu a je mi z toho na nic.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?