Získání Jitřenky

15. srpna 2017

Tenhle příběh je o tom jak sem získala tu nejlepší kamarádku na čtyřech kopytech a skvělou kobylku.

Tenhle příběh je o tom jak sem získala tu nejlepší kamarádku na čtyřech kopytech a skvělou kobylku. Jitřenku bych nikdy nikomu neprodala ona je nenahraditelná.
Jednoho dne jsme s bráchou na internetu narazili na inzerát kde majitel prodával tříletou kobylku za velmi nízkou cenu myslím že to bylo kolem 10 tisíc. Mně i Martinovi to bylo divný... takhle přece není levný žádný koník natož v perfektním stavu jak uváděl majitel. Tak jsme tedy kontaktovaly majitele který byl velmi ochotný až podlézavý. Na návštěvě jsme se dohodli už druhý den. Bydlel blízko našeho města v polorozpadlém statku.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Jitřenky majitel už na nás čekal u vrat a hned nás zval se podívat do „stáje“. Vevnitř to bylo hrozný... rozbitá okna, některé napaječky nebyli funkční, voda která byla v kyblících byla příšerně zakalená, nejhorší bylo seno které bylo zaprášeno. 
Když vyvedl ven Jitřenku tak byla v hrozném stavu, měla nateklé nohy po celém těle měla škrábance a hlubší ranky, taky byla hrozně hubená zřejmě jí ani nedával najíst. Chudinka byla celá vystrašená a nervozní. Dokonce neměla ani očkovací průkaz. 
Z končilo to tím že jsme si jí vzaly a s veškerým úsilím jsme jí daly do pořádku... a stal se z ní nejhodnější a nejúžasnější koník na světě. Bylo to mnoho práce ale stálo to za to.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?