Život uprostřed živlu - V. díl

11. října 2011

Po návratu domů jsme kotě nenašli tam, kde leželo než jsme odjeli. Lekli jsme se, aby si s ním nevyřizoval účty náš pes. Začalo bezhlavé hledání Mikeše. Po hodině chaotického hledání, jsme unavení a zoufalí padli na zadek.

 

 

Chvíli jsme mlčeli a pak začali vymýšlet systém hledání. Na papír jsme rozepsali, co kdo prohledá. Z ničeho nic, se najednou uprostřed obýváku zjevil Mikeš a hlasitě nás na sebe upozornil. Celá šťastná jsem ho vzala na klín a muchlala se s ním.

 

Křik nepřestával a já pochopila, že mé lásky se nenají. Slavnostně jsme nasypali granule a já připravila mléko dle návodu. Mikešek se váhavě plížil k miskám z nerezu a my tiše jako pěny sledovali, jestli jsme se trefili do té správné značky granulí.

 

Přiblížil se a začal očichávat granule a najednou zaujal předpisový postoj a začal žrát. Zavládlo rodinné veselí a dokonce bouchnul šampus. Teď si určitě normální člověk řekne, to jsou blázni, takové cavyky s obyčejnou kočkou. Ať si to myslí, my měli radost, jak jsme šikovní.
Pokračování příště....

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?