Život ve smečce #1

13. dubna 2015

Dnes mám hrozný den. Pořád mě a Buddyho provokovala kočka Míca od sousedů, tak jsme po ní trochu vyjeli, ale ona si nedala říct. Tak jsme se trochu porvali. Všichni jsme skončili dodrápaní jak po třetí světové, ale samozřejmě, odnesl jsem to jenom já a Buddy. Protože my jsme kříženci, kdežto Micci je čistokrevná angorská kočka s rodokmenem. Nejdřív nám páníček slušně naflákal, a pak nás pustil na zahradu.

Většina psů (až na gaučáčky a přešlechtěné chlupáče) by za to byla ráda, my vlastně taky, ale při slovech "Patrone, Buddy, teď už jste to vážně přehnali!!! Však ještě něco uvidíte!!" nám přeběhl mráz po zádech. Vždyť jsme zase tolik neudělali...a navíc, ona si přece začala! Ale to mi napište recept, jak se má domluvit pes s člověkem, když to kolikrát člověk s člověkem nedokáže?? Tak jsme si raději lehli do trávy, a čekali, co se bude dít. Ale to bylo právě to- NIC SE NEDĚLO. Už dva dny. Dva dny jsme neviděli našeho páníčka. Při pomyšlení na to, že nám má ještě něco udělat, mi to ani nevadilo. Ale co neudělal...to vadilo nám oběma! Už dva dny nám totiž nedal nic k jídlu ani pití! Pomalu, vlastně už docela rychle, jsme začali ztrácet trpělivost... Přece tu jen tak neumřeme hladem a žízní!? Ještě chvíli jsme čekali, ale pak už nám trpělivost opravdu došla. Tak jsme se tedy vydali na cestu neznámou. Mohli jsme jen doufat, že se štěstí bude držet při nás, a že najdeme vodu a snad i něco k jídlu.

A takhle nějak začala naše dlouhá a náročná cesta.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?