Zkuste pejska z útulku

27. srpna 2012

Milí pejskaři (třeba i ti budoucí), jako návštěvníci tohoto "psího facebooku" máte (s největší pravděpodobností) kladný vztah k němým tvářím, ke čtyřnohým přátelům, k psím miláčkům. Mám ho i já, více než kladný, a proto vedu (jako mnoho dalších) často marný boj o jejich hezký život.

 

 

V České republice máme nespočet psích útulků a ještě "větší nespočet" pejsků, kteří ne svou vinou ztratili svůj domov (nebo ho nikdy ani neměli). Tito pejsci jsou stejně veselí, stejně přítulní, stejně vitální jako ti z chovu. Když jim pomůžete a poskytnete láskyplný domov (psí život je jen zlomkem toho našeho), získáte nepopsatelnou odměnu v podobě skutečné psí lásky a věrnosti.

 

Milí pejskaři, já doma pejska z útulku mám, stejně jako mám doma i pejska z chovu. Nerozlišuji mezi nimi, ale jedno se musí nechat - pejsek z útulku je neprodejný, jeho láska má jen jeden směr, a to ke svým dvěma pánům, ke kterým si rychle po návratu z útulku našel cestu.

 

Doporučuji každému ten pocit, kdy se na vás psí oči doslova usmějí a dávají jasně najevo, jak je vám pejsek vděčný. Ne nadarmo se říká "Pes, nejlepší přítel člověka". Insipiraci můžete najít na těchto stránkách v sekci INZERÁTY - nabídky psích útulků nebo třeba na FB stránce Nadačního fondu Pes v nouzi, kde jsou pravidelně zveřejňovány fotky pejsků, kteří se těší na novou lidskou rodinu. Třeba najdou právě vás. A já vám dopředu říkám: DĚKUJI ZA NĚ.

 

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?