Zlá nemoc

16. února 2013

Můj start do života nebyl moc dobrý, asi jsem zažila moc špatné věci, nakonec jsem skončila v útulku, ale přeci jen jednou se mě ujmuli hodní lidé. Jak to se mnou vše bylo, to už tak nějak víte, nakonec se přeci jen povedlo a vypiplali mě.

 

 

Byla jsem čilá a bavil mě život. Až jednou se to stalo, začala jsem s sebou úplně házet, motala jsem se, byla jsem mimo. Panička se mnou jela k doktorovi, tam jí řekli, že mám epilepsii a dostala jsem tabletky. Hurá, tabletky zabírali, ale bohužel jen 14 dní. Dne 13.2.2013 to došlo tak daleko, že to se mnou bylo moc zlé, měla jsem záchvat za záchvatem a pokaždé to bylo vždy, když jsem usnula. Panička volala panu doktorovi a on řekl, přivezte ji, uvidíme, co se dá dělat, tak jsme jeli.

 

Pan doktor mě viděl, viděl i paničku jak moc pláče a nechtěl vůbec mluvit. Nakonec paničce řekl, nebudu vám lhát, ale dávam jen jedno procento naděje a to jen do druhého dne. Panička moc plakala a pořad mě držela. Pan doktor mi dal narkózu a pak injekci, po které jsem usnula navěky. Pan doktor říkal, že kdybych měla záchvaty třeba, že bych se rozrušila, tak s tím jde ještě něco dělat, ale já měla ty nejhorší záchvaty, které jsou a to, že jsem je mívala, když jsem byla v klidu.

 

Ještě pan doktor říkal, že si nepamatuje, že by dřív bylo tolik pejsků, co má epilepsii jako je teď, že se to moc rozmohlo. Já už usínam, panička je stále se mnou, drží mě a já odcházím do nebíčka. Děkuji paničce, že se mnou byla do poslední chvíle. Já ji naoplátku teď hlídám z nebíčka a držím nad ní ochranou packu. Nikdy nezapomeňte, ani já nezapomenu. Mijinka

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?