Zlobivá kočička

17. června 2011

Micina byla zlobivá kočička. Její páníčci si občas mysleli, že jim děla naschvály. Micinka dělala jen to,co neměla. Jedla to, co neměla a řídila se zásadně podle svých pravidel.

 

 

Například pravidlo číslo jedna bylo: Vždycky jíst, co mi chutná a co mi páníčci moc nedávají. Výjimku tvořilo mléko. Micinka ho milovala a páníčci jí ho dávali často. Každé ráno se Micinka vyhrabala z pelíšku a šla hned k misce s mlékem. Avšak od páníčků dostávala jakési granule, které považovala za odporné a tak je roztrousila kolem misky a odešla.

 

Se záchodem tu byl další problém, protože stelivo nikdy neodpovídalo kočičím představám a tak končilo okolo záchodu. Micinka samozřejmě nechodila vykonávat potřebu na záchod s tak odporným stelivem, za skříňkou to bylo lepší.A tak znělo pravidlo číslo dvě: Nechodit na svůj záchod, ale tam, kam se mi zachce.

 

Micinka měla stanovené "odporné věci" a těm se vyhýbala. Jednou ráno se zase probudila a šla se najíst. Rozházela odporné granule a vypila mléko. Zastavila se u záchodu a protože tam viděla odporné stelivo, vyházela ho a šla za skříňku. Zrovna přicházela panička a nesla nějakou velkou krabici. Micinka se jí pletla pod nohy a přestala, až když panička postavila krabici na zem. Byly tam různé krabičky a sáčky krmiva.

 

Micinka se postavila k misce a zamňoukala. Panička jí dala do misky krmivo Whiskas a řekla jí, ať jí. Micinka si vzala jednu granuli a pak další. Panička mezitím odešla. Micinka krmivo s úlevou vyplivnula. Do rána krmení zmizela. Paničkase teď rozhodla otestovat krmivo Louisa. Do rána zase zmizelo. Tak zmizely všechny druhy krmiva. Panička si myslela, že ho Micinka snědla.

 

Jednoho dne uklízela panička Micince ze záchodku stelivo a našla tam zahrabané krmení. Další krmivo našla roztroušené za nábytkem. Micinka se pomstila odpornému krmivu. Panička jí radši sehnala krmivo, které jí chutnalo a tím ji krmila.

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?