Ztracená láska

4. prosince 2011

Všechno to začalo roku 2009. Byl krásný letní den a já jsem se jela s taťkou podívat do stáje, nedaleko od nás. Bylo to tam krásné, prostorné stáje a boxy, všude čisto a uklizeno, velká jízdárna a hala.

 

 

Když jsme projeli bránou, tak se mi rozbušilo srdce. Zaklepali jsme od kanceláře a uslyšeli jsme, jak někdo říká mužským hlasem: "dále". Vešli jsme, v křesle seděl muž, který mohl mít tak nanejvýš 30 let. Byl to majtel tohodle areálu. Tatínek mu začal vykládat, že bych chtěla chodit do JK a tak jestli je zde volno. On řekl, že ano a už to začalo.

 

Vypsala se přihláška atd. a já už byla členkou JK Zlatých podkov. Šli jsme si prohlédnout stáje a hned, co jsme vešli do stájí, tak začali všichni koně řehtat. Pomyslela jsem si: "Ti jsou ale nádherní." V posledním boxu stál kůň jménem Generál. Na první pohled jsem se do něj zamilovala.

 

Byl to obrovský bělouš s krásnýma hnědýma očima. Zeptala jsem se majitele, jestli bych si ho mohla pohladit. Souhlasil. Otevřela jsem box a Generál si mě očuchal a začal mě olizovat. Měla jsem u sebe jablko a tak jsem mu ho dala. Rozloučila jsem se s ním a s taťkou jsme už museli jet, tak jsme se rozloučili i s majitelem a odjeli jsme.

 

Doma jsem nemyslela na nic jiného, než na Generála a na to, až ho zítra zase uvidím. Nemohla jsem se dočkat rána, nakonec jsem usnula. Ráno v 8:00 mi začal zvonit budík a já jsem z postele doslova vyskočila. Hned jsem se utíkala nasnídat a potom převléct do "koňského". Taťka mě odvezl ke koním a já hned utíkala za Generálem.

 

Dala jsem mu velkou pusu a on mě taky. Olízl mi obličej a já byla od něj celá mokrá. Takhle to bylo pořád, když jsem byla u koní. Později jsem se seznámila s pár holkama. Byly super. Potom jsem si dodala odvahu a zeptala jsem se majitele, jestli bych se nemohla o Generála starat a on souhlasil. Byla jsem štěstím bez sebe a začala jsem se o něj starat.

 

Pečlivě jsem ho čistila, umývala ho a taky jsem ho dobře krmila. Měli jsme spolu krásný vztah. Později jsem na něm začala i jezdit a tím jsem si ho ještě víc oblíbila. Byl ÚŽASNÝ... můj miláček, zlatíčko, brouček, obřík, slinta a já nevím co všechno. Bohužel o prázdninách roku 2011 jsem neměla čas a začala tam chodit jedna paní.

 

Ta si Geníčka oblíbila a já o ničem nevěděla. Jak jsem tam později přišla, tak mi to všechno holky řekly a já jsem nechtěla brečet, protože jsem nechtěla, ať mě litujou atd. Jenže doma jsem se pláči neubránila. Později jsem tam přišla, jelikož jsem měla chvilku čas (byla jsem v 9. třídě a to byla makačka).

 

A byla tam i ta paní. Já jsem se jí zeptala: "Ty se teď staráš o Geňu?" a ona: "Jo, je to moje zlatíčko." Rozloučila jsem se s Geňou, dala jsem mu velkou pusu a vyšla z boxu a rozbrečela jsem se. Stále na něj vzpomínám a neubráním se pláči. Je mi smutno po "mém" slintovi. A tohle je konec. Takže má rada: Užívejte si toho, co máte, dokud to vlastně ještě máte.

 

 

 

Přidáno: 72 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?