Ztracený a nalezený Nikýsek ♥

20. června 2015

Moje ztracení a šťastné nalezení!!! Panička mě bere ven teď s holkami jako vždy a šli jsme večer kolem sedmé hodiny a řádily zde za barákem. Vše bylo v pohodě,Já jsem takový bojácný,nenechám se pohladit od lidí,jsem ze všeho ve stresu a to už od malička,jsem prostě takový,jen blbnu doma se svými páníčky. Tak a teď se vrátím k tomu venčení,tak si tak běháme,máme tady super prostory na běhání. Silnice je daleko a najednou za rohem velký pes,který blafnul.

Chvilku jsem zůstal stát a pak se najednou rozeběhl a pořád utíkal a utíkal a panička na mě volala pak za mnou běžela,dvě holky zůstali u baráčku a jedna běžela s paničkou,ale Já byl jak smyslů zbavený,byl jsem v šoku a po chvilce mě panička ztratila z dohledu,celá ubrečená se ptala lidí a nikde nic,tak se vrátila domů za páníčkem a ten se ihned oblékl a šel mě hledat. Panička dala domů holky a šla mě také ještě chvilku hledat a pak se vrátila domů,kde okamžitě zalarmovala to co šlo,prostě ,že jsem se ztratil a také zavolala na městskou policii kde mě nahlásila a popsala.Panička byla celé ubrečená,ale udělala vše co šlo. Páníček hledal stále dál a pak si vzal i kolo a Já nikde. Po hodině hledání se ozval paničce pán z policie,že ho odchytla paní a nahlásil paničce adresu a jméno,tak byla panička šťastná a okamžitě volala páníčkovi a ten jel ihned na kole pro mě nebylo to až tak daleko. Pak když se vrátil,byl jsem úplně v šoku,celý vystresovaný a páníček řekl,že mě našla paní,která Nás zná z vidění ( sama má Jorkšírka) a že mě odchytla neboť jsem běhal na silnici mezi auty jako pomatený,měl jsem tedy velké štěstí jednak, že mě nezajelo auto a že mě někdo nesebral a neodvezl. Paní zato nic nechtěla a tak se domluvila s páníčkem,že té paní koupí aspoň něco pro toho pejska. Ufff to byl včera děsný večer,ale vše dopadlo dobře a teď jsem nyní doma a zase řádím... a budu se muset prostě učit!!!

Váš ztracený a nalezený Nikýsek

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?