Ztracený kocourek

27. září 2012

Byl večer, když se vrátila maminka z výletu se svým přítelem. Normálně chodila sama, ale tentokrát přišla s novým kamarádem. Byla to kočička, kterou jsem vždycky chtěla! Máma otevřela dveře, venku pršelo a kočička byla promoklá.

 

 

Začala jsem ji hladit na hřbetě, ale ona nechtěla. Pak máma řekla, že byli v lese a najednou slyšeli mňoukání. Šli k němu blíž a tam viděli odrostlé kotě. Šli tedy dál, ale kočička za nimi šla. Hopsala přes dlouhou trávu, ale když byla moc hluboká, tak ji mámin přítel vzal do náručí a nesl ji až ven z lesa.

 

Odvezli ji k nám domu. Bylo to 2 dny po mých 12 narozeninách. Byla jsem moc šťastná, že máme kočku. Po pár měsících, co jsme ji dali jméno Sněhulka (s ironií byla černá) jsme zjistili, že je kluk, takže nové jméno bylo Snížek. Máme ho stále, má se u nás dobře, ale kus šelmy v něm pořád zůstala. Přesto je to nejúžasnější kocourek!

 

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?