ZUZANCE K NAROZENINÁM

10. září 2012

Naše milovaná Zuzanko, zanedlouho 1.září se dožiješ překrásných čtrnáctých narozenin. Vzpomínám na tu chvíli, když jsme spolu s dcerou šli procházkou večerním Prosekem a za lampou, která nesvítila na nás vyskočilo pár bílých flíčků.

 

 

Moc jsem se lekla, ale po chvíli jsem se sehnula a pohladila to černobílé klubíčko. A ty, ty ses rozhodla, že půjdeš s námi. Došla jsi s námi až k domovnímu vchodu, tak jsem tě vzala do náruče s tím, že na noc budeš u nás doma v garsonce. A od tohoto večera patříš do naší rodiny.

 

Od té doby uplynulo hodně vody, dnes jsem s hrůzou zjistila, že už ani ty malé zoubky v tlamičce nemáš (jsme na tom stejně), jsi jako peříčko, ale chováním a vitalitou jsi jako tenkrát před lety to mrňavý, hravý mimino.

 

Zuzanko, jsi naším světýlkem v rodině, děti už jsou pryč z domova a ty nám dáváš svojí lásku, náklonnost, energii a pěkné, poklidné chvilky. I když už máš svoje "stařecké" mouchy a vrtochy, za to vše ti slibujeme spolu s páníkem, že ta léta, co tak rychle ubíhají, se budeš mít u nás jako v bavlnce, ale to ty moc dobře víš a splníme ti vše, co ti na očičkách uvidíme.

 

Zuzanko, děkujeme ti za krásná léta a pozitivní chvilky s tebou a buď prosím s námi ještě nějaký rok. Jsi naše pozitivní sluníčko a děkujeme ti za krásné chvilky s tebou. Díky Zuzičko a hodně zdravíčka ti přejí tvoji milující páníci.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?