Zvířecí láska

29. ledna 2013

Nikdy bych nevěřila, že já přírodomilka budu mít doma kočku. Vždycky jsem měla více lásku k psům. Až náš kocour Charlie mně naučil kočky milovat. Museli jsme si cestu k sobě najít, on byl divoký a já bez trpělivosti.

 

 

Je to kotě ze stodoly, které jsem si odchytila a on mě ze samého strachu kousl do palce. Když jsme ho přivezli domu, musel chudák zablešený a vyhublý projít koupelí. Byl to strašný pohled na to vyhublé malé tělíčko. Tři dny s námi nemluvil a schovával se v kuchyni za kamny. Ale pak se vše změnilo, Charlie se přestal bát a dnes je z něj obrovský mazel, pro kterého jsem panička s velkým P a on pro mně velkou zvířecí láskou.

 

Neustále mi to dokazuje. Paníček si musí vždycky smát, když ho pozoruje a pak mi vypráví, jak náš kocour už hodinu před mým příchodem z práce sedí u dveří a čeká, až uslyší mé klíče v zámku. Na mně čeká u dveří náš kocour a na páníčka zase naše fenka. Máme to doma pěkně rozdělené.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?