Americký bezsrstý terriér - ch.st. Jogešáma

Americký bezsrstý terriér - ch.st. Jogešáma

Obecné informace

http://www.americanhairlessterrierczech.cz

Popis

"Čas nezastavíš", říká jedno moudro a s přibývajícím věkem si tuto pravdu musím připustit i já.

Přidá-li se k tomu ještě zdravotní problém, bylo nutností v mém případě si vybrat plemeno malého vzrůstu tak, abych ho mohla za každých okolností zvládnout. Velmi dlouho jsem vybírala a po letech chovu nadstandartně velkých plemen to pro mne bylo opravdu téžké rozhodování.

Ale NELITUJI.

Rozhodnutí padlo na rasu AHT a začala jsem se učit věci, dříve pro mne naprosto nerealizovatelné. Například - vzít si psa a pochovat ho celého v náručí, lehce s ním manipulovat při cestování autem a také pro mne později nový fenomén , který oceňuji dodnes - nečesat, nemít nikde ani jeden psí chlup a kupovat oblečky.

NELITUJI tohoto rozhodnutí a i když molossové budou navždy mou láskou , našla jsem nové směry , kterými se mohu vydat a přispět k propagaci tohoto nového plemene, stále často pro mnohé lidi neznámého, často zaměňované za rádoby jiné rasy a téměř nikdy není spojováno s teriéry.

Péče o ně? Jak již jsem uvedla, odpadlo v jejich případě česání,které bylo nahrazeno koupáním. V mém případě další novinka, smečka si oblíbila spaní u syna v posteli, které dříve jsem nikdy nedovolila, ale v jejich případě zářící čistotou mi to tak ňák přestalo vadit.

Místo, cena a kontakt

Pro plemeno Americký bezsrstý teriér doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?