BRNO - Hlídání psů v rodinném prostředí během Vaší dovolené

BRNO - Hlídání psů v rodinném prostředí během Vaší dovolené

Obecné informace

http://hlidani-psu-brno.webnode.cz/

Popis

Nabízíme hlídání Vašeho pejska v rodinném prostředí, takže kapacita je velmi omezená. Díky tomu můžeme opravdu poskytovat potřebnou péči a začlenit ho do naší rodiny, kterou tvoříme já s manželem, dvě kočičky a  naše děti. Nově do naší rodiny přibyly dvě kozičky. Máme zkušenosti s výchovou psů i jejich hlídáním, kterému se profesionálně věnujeme již více než 7 let. Víme, co všichni pejsci potřebují - spoustu času, dostatek pohybu a samozřejmě lásku.

 


Nacházíme se v klidné lokalitě přírodní rezervace Bosonožský Hájek mezi Žebětínem a Popůvkami. Pejsci spí s námi v domě (někdy i v posteli) a k dispozici mají velkou zahradu. Většinu času tráví pejsci společně s námi u nás v domě (v obýváku) nebo v případě pěkného počasí na zahradě. Na delší procházky se chodí dle potřeby psů. Pes musí být zvyklý na život v bytě (dělat potřebu venku, neničit věci), nesmí být agresivní a měl by být vychovaný (nemáme prostory, kam případně problémového pejska umístit, bude s námi většinu času v těsném kontaktu). Jsou vítána malá i velká plemena. Krmení přizpůsobujeme zvyklostem Vašeho pejska.


 


Po domluvě rádi pro pejska přijedeme nebo ho odvezeme, pokud ho nemůžete z nějakého důvodu odvézt/vyzvednout sami (viz ceník).


 


Rádi Vás u nás uvítáme na nezávazné návštěvě, na které si můžete prohlédnout naši zahradu a dům, podrbat kozy Rózu a Marušku či seznámit pejska s prostředím, kde bude trávit čas bez Vás. Návštěvy po telefonické domluvě.

Místo, cena a kontakt

Dnes jsme pro vás vybrali

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?