Draco Minor

Draco Minor

Obecné informace

http://www.dracominor.cz

Popis

Labradorské retrievery jsme začali chovat v roce 1993. Naším prvním labradorem byla fena Bonie z Dalejského Háje /Nyna/ od chovatele pana Miroslava Slavíka.

Od roku 1993 jsme odchovali několik vrhů štěňat, a to zejména po zahraničních krycích psech. Výběr krycích psů podmiňujeme především dokonalým zdravotním stavem a dále pak pracovními a výstavními úspěchy. Psi z našich odchovů se výborně uplatnili jak při práci a pracovních zkouškách různého zaměření, tak i na výstavách, kde získali nespočet titulů Interchampion a Champion.

Štěňátka odchováváme v domě, kde jsou s námi ve stálém kontaktu a postupně je seznamujeme se zahradou a s naší smečkou. Od jejich prvních okamžiků na světě klademe velký důraz na jejich správnou socializaci. Jsou zvyklá na lidi i jiné psy. Pečlivě sledujeme jejich zdravotní stav, pravidelně je vážíme, odčervujeme a ve věku šesti týdnů poprvé necháváme očkovat.

Od zájemců o naše štěňátka požadujeme nezávaznou osobní návštěvu a přátelský rozhovor, ve kterém je seznámíme se vším co je s labradorem čeká. Po odběru štěněte jsme s novými majiteli v kontaktu, radíme jim a pomáháme.

Více zde: http://www.dracominor.cz/o-nas/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Místo, cena a kontakt

Pro plemeno Labradorský retrívr doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?