Hotel RADNICE

Hotel RADNICE

Obecné informace

http://www.hotelradnice.cz

Popis

fax: 00420 485 146 453
mobil: 00420 602 222 365
GPS: 50° 46' 7.5055995" N
15° 3' 30.1006508" E


katalog_ubytovanisepsem_hotelradnice_pokoj.jpg katalog_ubytovanisepsem_hotelradnice_recepce.jpg katalog_ubytovanisepsem_hotelradnice_koupelna.jpg

Hotel Radnice, patřící neodmyslitelně k historickému centru města, byl otevřen v roce 1996 jen několik desítek kroků od liberecké radnice a divadla F. X. Šaldy. Náš hotel Vám nabízí vysoký standart ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. K dispozici jsou Vám jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje s celkovou kapacitou 47 lůžek s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou se sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, požárními detektory, telefonem s přímou volbou. Na přání hosta TV, SAT, minibarem, trezorem, internetovou Wi-Fi, rychlovarnou konvicí, žehličkou, možností užití sauny, masáží, popřípadě jinými službami či vybavením předem domluveným.
Hotel Radnice je připraven nabídnout našim hostům jen ty nejlepší služby. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, u nás si skutečně vyberete. Váš automobil bude v bezpečí na uzamykatelném parkovišti.
Hotel Radnice díky svému umístění v samotném středu města zajišťuje skvělou dostupnost různých aktivit. Městská hromadná doprava je vzdálená jen 3 minuty chůze od hotelu. Návštěvu nedalekého Severočeského muzea můžete spojit s výletem do liberecké Zoologické zahrady, či botanické zahrady. Děti jistě potěší vodní radovánky v podobě atrakcí aquaparku v obchodním centru Babylon, nebo v podobě Dinoparku, který najdete hned vedle hotelu.

Místo, cena a kontakt

Dnes jsme pro vás vybrali

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?