MetropoleVet

MetropoleVet

Obecné informace

http://www.metropolevet.cz

Popis

MetropoleVet je nová, moderně zařízená veterinární klinika na Rajské zahradě v Praze 9. Naši lékaři se o vaše čtyřnohé mazlíčky postarají nejen při akutních onemocněních, ale i v případě jejich prevence.

Veterinární lékaři z MetropoleVet jsou zkušení odborníci s dlouholetou praxí. Klinika se orientuje především na psy, kočky a drobné savce. Patříme navíc k předním odborníkům v oblasti kardiologie, dermatologie a stomatologie,nejen v diagnostice, ale i v následné léčbě onemocnění.

Klademe velký důraz na pohodlí klientů i našich pacientů. Protože víme, jak to občas mezi zvířaty chodí, na naší klinice najdete oddělené prostory pro psy a kočky – pejsci najdou svou čekárnu a větší ordinaci v přízemí, v patře je pak připravená čekárna a útulnější ordinace pro kočky a hlodavce.

Klinika je vybavená také vlastní rentgenologickou vyšetřovnou,
přípravnou s hospitalizací a samozřejmě sterilním operačním sálem.

Ke každému pacientovi přistupujeme tak, jako by to byl náš vlastní mazlíček. Víme, že váš čtyřnohý přítel je členem vaší rodiny, a proto si zaslouží tu nejlepší péči. Toto nás motivuje ke zdokonalování služeb naší veterinární kliniky MetropoleVet.

Místo, cena a kontakt

Dnes jsme pro vás vybrali

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?