MVDr Karin Seitlová, HORSEVETS

MVDr Karin Seitlová, HORSEVETS

Obecné informace

http://www.horsevets.cz

Popis

Roku 2007 jsme se po splnění všech podmínek stali oficiálně odborným veterinárním pracovištěm pro choroby koní.

Jsme členy veterinárních organizací KVL - Komora veterinárních lékařů, ČHS - Česká hipiatrická společnost, AAEP - American Association of Equine Practitioners, pravidelně se účastníme vzdělávacích akcí u nás i v zahraničí.
Ke svým pacientům vyjíždíme především v oblasti východních Čech, ale stálé klienty máme i ve Středočeském a Libereckém kraji. Při přednákupních prohlídkách koní však se svými klienty cestujeme po celé ČR a okolních zemích.
Klientům poskytujeme naše služby po telefonické domluvě v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod. Mimo tyto ordinační hodiny a o víkendech je vždy na telefonu lékař pro akutní případy.
Mezi naše pacienty patří celé spektrum koní. Pravidelně ošetřujeme koně soutěžící v parkurovém skákání, reiningu a jiných westernových disciplínách, vytrvalosti, všestrannosti, drezůře a dostihové koně. Účastní se soutěží od regionální úrovně po vrcholový sport na mezinárodní úrovni. Velká část našich pacientů jsou také koně pro volný čas a ošetřujeme i několik tažných koní. Ročně ošetříme cca 2800 pacientů a provedeme kolem 50 chirurgických zákroků.
Komplikované případy konzultujeme s našimi předními odborníky případně s některými specialisty ze zahraničí. Velmi úzce spolupracujeme s klinikami v Brně a v Heřmanově Městci a složité diagnostiky nebo pacienty vyžadující intenzivní péči či náročnou operaci na tato pracoviště odesíláme.
Po celou sezónu pravidelně zajišťujeme veterinární dozor na jezdeckých závodech včetně mezinárodních a FEI závodů.
Dr. Seitl doprovází český reiningový tým ve funkci týmového veterináře na mistrovstvích Evropy, světa i Světových jezdeckých hrách.

Místo, cena a kontakt

Dnes jsme pro vás vybrali

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?